TOPTAN SATIŞ-BAYİLİK

Sayın Ziyaretçilerimiz,

 Gelecekteki bir işbirliği için , size işimizi tanıtmak için 5 dakikanızı ayırmanızı istiyoruz.

  Faaliyetimiz, alıcılarımızın ve müşterilerinin taleplerini karşılamayaçalışarak özelleştirilmiş özel üretime odaklanmaktadır.Bu nedenle,

  DeNovias tescilli  ticari markası ile ürün yelpazenizi zenginleştirecek  ve sizi zenginleştirecek benzersiz elbiseler ve özel modeller tasarlamaktadır .

  Yıllardır atölyemiz ve "DeNovias" markamız dünya çapında bir müşteri kitlesine sahip,Müşterilerimiz işimizden ve süper rekabetçi fiyatlarımızdan herzaman memnun kalmaktadır.Yüksek kaliteli ürünler, güvenli ve hızlı bir şekilde teslim edilir.

  Günlük işimizde, müşterilerimizin bize gönderdiği resimlerden, videolardan, görüntülerden, çizimlerden veya eskizlerden özel olarak modeller üretiyoruz.

  DeNovias'ta gelinliklerin yanı sıra bayanlar,genç kızlar ve çocuklar için özel elbiseler , aksesuar, ayakkabı  bulabilirsiniz.

  Hazırda bir mağazanız varsa , bu sektörde mağaza açmak istiyorsanız ,eskiz koleksiyonunuzun canlanacağını hayal eden bir tasarımcıysanız veya hizmet ve özel kalite, uygun fiyatlı tedarik arayışı içerisin de yerel pazarınızdaöne çıkmak istiyorsanız burada hizmetinizdeyiz.Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

İngilizce, Türkçe, İtalyanca veya Fransızca olarak hızlı bir  mesajınız yeterlidir ve personelimiz 7/24 hizmetinizdedir ve sorularınıza nezaket ve profesyonellikle cevap vermeye hazırız .

                                                                                                           DENOVİAS A.Ş.